Elisium Flexy Gel – wyjątkowy produkt do stylizacji paznokci

Elisium Flexy Gel - wyjątkowy produkt do stylizacji paznokci

Perfekcyjny i dopracowany w szczegółach wygląd w każdym calu? – To możliwe. Jeśli wyznaczasz sobie taki cel, powinnaś pamiętać nie tylko o perfekcyjnym i podkreślającym Twoje największe atuty makijażu, ale także o stylizacji paznokci. Ładne i zadbane dłonie to często nasza wizytówka. Warto o nie dbać i chwalić się nimi przy każdej nadarzającej się okazji.

Jak zadbać o wygląd naszych dłoni? Musimy tu zwrócić uwagę zarówno na kondycję skóry, jak i paznokcie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów do stylizacji paznokci, jednak ja zamierzam dziś szczególnie zwrócić uwagę na jeden z nich.

Elisium Flexy Gel – nowość na rynku

Wśród produktów marki Elisium znajdziecie stosunkowo młody i wyróżniający się innowacyjną metodą Elisium Flexy Gel. Jest to produkt do stylizacji paznokci, który łączy w sobie właściwości żelu i akrylu. Praca z nim jest wyjątkowo prosta i przyjemna, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Formowane płytki wyglądają bardzo naturalnie i są niemal nie do odróżnienia od prawdziwego paznokcia.

Stosując Elisium Flexy Gel można w łatwy sposób przedłużyć paznokcie i nadać i estetyczny wygląd. Po nałożeniu żelu i uformowaniu paznokci, co zajmuje zwykle nie więcej niż 20 minut, można zająć się ich malowaniem. Do tego celu nadaje się zarówno lakier klasyczny, jak hybrydowy.

Jak stosować Elisium Flexy Gel?

Do modelowania paznokci innowacyjną metodą z wykorzystaniem opisywanego żelu potrzebne będą także inne produkty z asortymentu Elisium. Warto zaopatrzyć się w bazę żelową Elisium Miracle Base Gel, która potrzebna będzie przy manicure żelowym oraz Elisium Slip Liquid Flexy Gel system, który bardzo ułatwia kształtowanie żelu na paznokciach.

Co ważne, stylizacja paznokci z tym produktem jest wyjątkowo szybka i prosta. Zajmuje naprawdę niewiele czasu, dzięki czemu zyskuje spore grono zwolenników. Z drugiej strony dużym ułatwieniem jest to, że modelując żelowe paznokcie, nie musimy się spieszyć. Paznokieć można formować tak długo, jak będziemy tego potrzebować, a żel stwardnieje dopiero, kiedy włożymy ręce pod lampę LED/UV.

Poznaj zalety żelu

Elisium Flexy Gel dzięki swoim licznym zaletom cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Jego zastosowanie pozwala na tworzenie niezwykle efektownej i trwałej stylizacji paznokci, która bez problemu utrzyma się nawet przez kilka tygodni. Żel łatwo się rozprowadza, a po utwardzeniu do złudzenia przypomina naturalną płytkę paznokcia.

Elisium Flexy Gel chroni paznokcie przed złamaniem, wydłuża je i utwardza płytkę paznokcia. Sprawia, że dłonie wyglądają bardzo efektownie. Jest też intuicyjny w zastosowaniu, a na osoby, które pomimo wszystko będą miały z tym problem, czeka w Internecie mnóstwo filmów instruktażowych.

Elisium Flexy Gel jest na rynku innowacyjnym i jedynym w swoim rodzaju produktem produktem. Oparty został o nowoczesną metodę stylizacji paznokci opracowaną przez markę Elisium i stworzony według jej pomysłu. Osoba, która zdecyduje się na jego zastosowanie, uzyska doskonały efekt w przystępnej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge