Meble dla dzieci, które spełniają oczekiwania dzieci i dorosłych

Meble dla dzieci – wybór ważny, ale trudny. Zwłaszcza jeśli rodzicom zależy na tym by były to meble dostosowane do wieku dziecka, ale jednocześnie także uniwersalne, które będą rosły wraz z dzieckiem, tak, by mogły mu służyć przez wiele lat.

Dokonując wyboru mebli do dziecięcego pokoju, postawiłam sobie za punkt honoru, aby były to ładne dziecięce mebelki, które zarazem będą też w pełni funkcjonalne. Zależało mi też na tym, by były na tyle uniwersalne, aby mogły posłużyć moim dzieciom przez wiele lat.  Dzięki możliwości dostosowania mebli do aktualnego wieku dziecka, bez konieczności wymiany wszystkich mebli, można liczyć na spore oszczędności.

Bellamy meble dla dzieci, które cieszą dzieci i rodziców

Bellamy to wyjątkowa pod wieloma względami kolekcja mebli dla dzieci, które z łatwością pozwalają dopasować pokoik dziecięcy do różnych grup wiekowych, czyniąc go jednocześnie w pełni funkcjonalnym i atrakcyjnym pod względem wizualnym. Kolekcja Bellamy posiada wiele rozmaitych elementów, które idealne wpisują się we wnętrza pokoju dla niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wśród nich wymienić można między innymi:

  1. Elementy dla niemowląt – łóżeczka niemowlęce, kołyski i przewijaki.
  2. Elementy dla starszych dzieci – łóżko o wymiarach materaca 90 cm x 200 cm, biurko oraz kontenerek pod biurko.
  3. Elementy dostosowane do wszystkich grup wiekowych – fotel bujany, skrzynia na zabawki, półki, komody, regały, szafy 2 i 3 drzwiowe itp.

Ponadto istnieje możliwość wyboru różnych opcji kolorystycznych. Meble dostępne są w kolorach: białym i szarym; a w przypadku łóżeczka dla niemowląt także w kolorze błękitnym i różowym.

Wiele mebli marki Bellamy zdobionych jest przepięknymi stylowymi frezami, dzięki czemu uzyskują one niezwykły, stylowy wygląd. Łóżeczka dla niemowląt, a także dla starszych dzieci posiadają praktyczne, pojemne szuflady, idealne do przechowywania pościeli albo zabawek. Łóżeczka dla niemowląt można dodatkowo ozdobić poprzez zamieszczenie elementu dekoracyjnego z imieniem dziecka. Element nie jest mocowany na stałe, dlatego decydując się na odsprzedaż łóżeczka można wymienić go na inny napis.

Skąd się wzięły meble Bellamy?

Meble Bellamy produkowane są w Fabryce Mebli Liwex, która już od 29 lat zajmuje się produkcją dziecięcych i młodzieżowych mebli. Początkowo produkty sprzedawane były przede wszystkim na rynek Europy Zachodniej. Od 2005 orku pojawiły się również na polskim rynku. Ogromnym atutem marki Bellamy jest ich wysoka jakość wykończenia, unikalny design oraz możliwość dowolnego komponowania umeblowania wnętrza z wykorzystaniem wielu dostępnych elementów. Nie bez znaczenia jest również możliwość wymiany niektórych elementów i dopasowania mebli do wieku starszego dziecka.

Moja osobista refleksja

Tak, jak już wspominałam na początku artykułu, chciałam, by dziecięcy pokoik w moim domu wypełniały ładne dziecięce meble, które będą też w pełni funkcjonalne, i które nie wielkim kosztem będzie można dopasować do zmieniającego się wieku dziecka. Kiedy dowiedziałam się o meblach Bellamy, wybór wydawał się oczywisty. Uznałam, że są to meble dla dzieci, które spełniają wszystkie moje oczekiwania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge